• Новак
Трговска марка ликовна уметност був пријателе платно уметност од здраво ангел, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност був пријателе платно уметност од здраво ангел, црна мат, црна рамка

DEN 2601.60
Пристапност
Во достапна форма

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „був пријателе“ платно уметност од здраво ангел, црна мат, црна рамка : уметник : здраво ангел. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Главните карактеристики

Избор на клиент