• Новак
Женски Дуксери Со Качулка Секојдневна Шема На Електрокардиограм Со Електрокардиограм Пуловери Со Долги Ракави Fall И Зимски Врвки За Влечење Широка Кошула Со Качул?

Женски Дуксери Со Качулка Секојдневна Шема На Електрокардиограм Со Електрокардиограм Пуловери Со Долги Ракави Fall И Зимски

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Женски Дуксери Со Качулка Секојдневна Шема На Електрокардиограм Со Електрокардиограм Пуловери Со Долги Ракави Fall И Зимски Врвки За Влечење Лабава Кошула Со Качулка Со Џебови Карактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Многу топло за носење 3.Уникатниот дизајн ве прави поубави 4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта! 5.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Aut/Зима Пол : Жени,девојка Прилика : Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен,моден ракав должина : Целосна Јака : Должина На Качулка : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Перење Ладно,Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Материјал За Блуза : Полиестер, мека и многу дише ткаенина, лесни удобни и погодни за кожата симпатичен Изглед, Лесен За Совпаѓање И Удобен За Носење сите денови. дуксери за жени пуловер дуксери за жени плус големина дуксери за жени трендовски дуксери за жени пуловер графички жени дуксери женски дуксери пуловер. Дизајн на врвка : аспираторот ви овозможува да го прилагодите вклопувањето и покриеноста според вашите желби. Држете ја хаубата цврсто за да се заштитите од студениот ветер или олабавете ја за порелаксиран и лежерен изглед. Врвката за влечење додава и стилски детал на дуксерот, подобрувајќи го неговиот целокупен дизајн. Карактеристики : блузи со долги ракави, секојдневни дуксери, дуксер со моден пуловер, лабави слатки дуксери врвови од туника за жени, дами, јуниори, дури и тинејџерки, погодни со рамни чевли, чизми и патики за трендовски дневен изглед. Повод : Секојдневни излегувања, Училиште/Универзитет, Спортски активности, викенд релаксација, Забава/социјална event.In кратките, есенски дуксери се удобен и стилски избор за сите прилики. Внимание На големината : ве Молиме погледнете ги информациите за големината на сликата за да изберете правилно дуксери добро.

Главните карактеристики

Избор на клиент