• Новак
Џоус Дуксер За Женска Есенска Облека Женска Еднобојна Нова Симпатична Дуксерка Цвет Качулка Со Долги Ракави Пуловер Врвна Облека За Жени На Дозвола

Џоус Дуксер За Женска Есенска Облека Женска Еднобојна Нова Симпатична Дуксерка Цвет Качулка Со Долги Ракави Пуловер Врвна Облека

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Женски Еднобоен Нов Симпатичен Дуксер Цвет Качулка Со Долги Ракави Врвен Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен!Сезона : umn И Зима Пол : Жени Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Дебелина на печатење : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женски Врв ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Табела Со Големина : Големина Должина На Рамениот Ракав ХХЛ 67см/26,38" 53,5 см/21,06" 61,5 см/24,21" Големина : ХХЛ Должина : 67см/26,38" Рамо : 53,5 см/21,06" ракав : 61,5 см/24,21" ве молиме Изберете ја соодветната големина според табелата со големини.Детални Информации Големина Ве Молиме Проверете Опис На Производот Слики.Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина ќе биде порелаксирано и поудобно. Гаранција по Продажбата : доколку има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте со нас и ние ќе ви помогнеме со задоволно решение за 24 часа. дуксери за жени;дуксери;дуксер за жени;женски дуксери;дуксер;преголем дуксер за жени;женски дуксер;есенски дуксери за жени;есенски тимови за жени;женска есенска мода 2023;есенска облека за жени 2023;женски блузи;жени паѓаат врвови;. женски врвови со долги ракави;есенски врвови за жени;есенска мода за жени 2023;есенска облека;зимска облека за жени;есенска мода;женска есенска облека;есенска женска облека;есенска облека за жени;женска облека;блузи за жени;графички дуксери;женска облека;женска облека;женска облека;облека за жени;блузи со долги ракави за жени;дуксери жени;женски секојдневни врвови;преголем дуксер;екипажот дуксер жени;екипажот вратот дуксери жени;симпатична дуксери;. зимски преголем дуксер за жени;џемпери со пуловер за жени;црна качулка;црни џемпери за жени;бела качулка;црн дуксер;црни жени со качулка;бела качулка со патент.

Главните карактеристики

Избор на клиент