• Новак
Строген Женски Моден Дневен Разноврсен Секојдневен Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Градиент Врвни Дуксери

Строген Женски Моден Дневен Разноврсен Секојдневен Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Градиент Врвни Дуксери

DEN 351.84
Пристапност
Во достапна форма

Женски Модни Дневни Разноврсни Секојдневни Секојдневни Дуксери Врвни Дуксери Со Градиент Со Долги Ракави Опис : 1. [Ткаенина] : висококвалитетни имитациони памучни долги ракави, целокупната ткаенина за облека е дише и еластична, многу мека и удобна, многу мазна за кожата и многу удобна за носење во текот на целиот ден2. [Дизајн] : Женска кошула, секојдневен врв, дизајн на тркалезен врат, лабаво монтирање, удобен материјал3. [Појавување] : Спарете со Хеланки, јакна, фармерки, каприс, панталони или здолниште во пролет илиumn за да бидете поелегантни и женствени4. [Прилика] : Женските модерни кошули се погодни за канцеларија, работа, одмор, плажа, училиште, излегување, забава, дома и секојдневно носење5. [Чистење и нега] : Измијте со ладна вода и избришете ја сувата. Не користете претерано висока температура на водата за време на чистењето за да избегнете избледување. Различни монитори може да имаат мала разлика во Бојата при гледање. Ве молиме, Не им пречи Информации за производот : Пол : Женска Прилика : Рекреативен Материјал : тип на Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Лежерна Должина : Дебелина На Долги Ракави : Стандарден метод за Чистење : измијте ги рацете во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 х женски Top Size Bust Shoulder Sleeve Length S110cm/43.31"50cm/19.69"63cm/24.80"70cm/27.56"M116cm/45.67"51cm/20.08"65cm/25.59"72cm/28.35"L122cm/48.03"52cm/20.47"67cm/26.38"74cm/29.13"XL128cm/50.39"53cm/20.87"69cm/27.17"76cm/29.92"XXL138cm/54.33"55cm/21.65"71cm/27.95"78cm/30.71"XXXL148cm/58.27"57cm/22.44"73cm/28.74"80cm/31.50" Есенски И Зимски Модни Дуксери, ткаенината е мека, удобна, растеглива и лесна. Врвовите за пуловер со долги ракави за жени, должина на колкот, совршени за совпаѓање со хеланки, слаби фармерки или јога панталони за лежерно опуштен изглед. Есенски дуксери врвови за жени, удобна, мека и лесна ткаенина, носете ја за да се загрее воumn и зима. Лежерно едноставен моден стил, есенската облека погодна за шопинг, секојдневен живот, работа, одмор и Божиќ. Пуловер/Качулка/Прилагодлива Врвка За Влечење/Каузално/Омбре Печатење/Долг Ракав/Џебови.

Главните карактеристики

Избор на клиент