• Новак
Намалување На Шпагети Ремен Партија Култура Врвот Рејв Симпатична Патент Назад Облека Корсет Y2K Мода Bustiers Резервоарот Цевка Врвот За Жени

Намалување На Шпагети Ремен Партија Култура Врвот Рејв Симпатична Патент Назад Облека Корсет Y2K Мода Bustiers Резервоарот Цевка

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

Сезона : Пролет, Лето,Aut, Fall. Врвовите лесно се носат со фармерки, шорцеви и хеланки, носат како секојдневни врвови, сиут за кошули за работна облека за забава, дом, канцеларија, пикник, одмор итн.71 "Должина : 24см/9. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Измијте во ладна вода/не користете белило/Поставете рамно за да се исуши. Натпревар : Маиците се лесни за стилизирање и им ласкаат на модерните жени од сите возрасти. Рафиниран Квалитет-лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека, лесно создава убава женска фигура. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Сигурен сум дека ќе ви се допадне! . Карактеристика : женски летни врвови женска облека женски врвови женска облека женски блузи женски блузи и блузи маици за жени блузи за женски кошули за жени женски кошули. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 78см/30. Големина.28 "Должина : 25см/9.

Главните карактеристики

Избор на клиент