• Новак
Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Секојдневни Женски Кошули Со Летно Тркалезно Деколте Зелена 3XL

Женски Врвови Печатена Блуза Со Кратки Ракави Секојдневни Женски Кошули Со Летно Тркалезно Деколте Зелена 3XL

DEN 208.80
Пристапност
Во достапна форма

45' рамо : 48cm/18. препорачано миење раце. Пролет лето clothes облека секојдневен шик стил. КАРАКТЕРИСТИКИ : и Жени; врв за жени; врвови за жени; женски врвови; женски врвови; женски врвови; женски врв; женски резервоари; женски резервоари; женски резервоари; дами врвови без ракави; женски резервоари; врвови за вежбање; кроу врвови; табк врв; резервоар за жени; тенк врв исечен; женски обични врвови; летен врв; гахару; врвен резервоар за жени; женски врвови лето; тенкови за жени; црн женски врв; резервоарот блузи пакет; женски летни врвови; женски тенкови;.

Главните карактеристики

Избор на клиент