• Новак
Плус Големина Врвови Лето Тесни фитинг Графички Отпечатоци Краток Ракав Женски Кошули XL

Плус Големина Врвови Лето Тесни фитинг Графички Отпечатоци Краток Ракав Женски Кошули XL

DEN 239.84
Пристапност
Во достапна форма

Овој Моден Краток Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип на Јака : Тркалезно Деколте-Шема : Графички Отпечатоци. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С Биста : 96см/37,80" Ракав : 30см/11,81" Должина : 65см/25,59" Големина : М Биста : 102см/40,16" Ракав : 31см/12,20" Должина : 66см/25,98" Големина : Л Биста : 108см/42,52" Ракав : 32см/12.60" Должина : 67см/26.38" големина : xl Биста : 114см/44.88" Ракав : 33см/12.99" Должина : 68см/26.77" големина : 2хл биста : 120см/47.24" ракав : 34см/13.39" Должина : 69см/27.17" : 95% полиестер,5% Спандекс. Висококвалитетен материјал. Мека ткаенина, еластична, лесна, дише и не проѕирна. €Карактеристики : Женска Мода Чипка Шупливи Печатење Круг Вратот Краток Ракав Маица Врвот. ●Лесно Совпаѓање : Совпаѓање со Хеланки; Панталони; Шорцеви; Фармерки; Спортски Панталони.Совршен За Вежбање; Јога; Секојдневно Носење И Предно Напикано или Врзете Јазол на Дното на Маиците. Прилики : Костум за секојдневно, дома, канцеларија, излегување, секојдневно носење, забава, плажа, улично носење. Пролет, лето, aut и други топло време. Упатство за перење : Се препорачува Миење Раце, се препорачува и машинско перење acceptable.Do не белило. Не висат или линија сува.

Главните карактеристики

Избор на клиент