• Новак
Женска Блуза, Женски Шик Лента Долги Ракави Свртете надолу Јака Копче Лабава Врвот Кошули Блуза

Женска Блуза, Женски Шик Лента Долги Ракави Свртете надолу Јака Копче Лабава Врвот Кошули Блуза

DEN 431.84
Пристапност
Во достапна форма

Женски Шик Лента Долги Ракави Свртете надолу Јака Копче Лабава Врвот Кошули Блуза ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1.It изработена е од висококвалитетни материјали, ткаенината е многу удобна, доволно издржлива за вашето секојдневно носење 2.Многу кул за носење, Нов Изглед, Ново 3.Специјалниот дизајн за печатење ве прави Посекси и попривлечни 4.Како и новата љубов, изјавата на љубовта! 5.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. Информации за производот : Пол : Женски Материјал : Декорација На Памук : должина На Ракавот со Копчиња : Должина На Долг Ракав : редовен Стил : Секојдневен, моден Повод : Секојдневно, Секојдневно и миењето раце и машинското перење е ВО РЕД Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Врвови ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 94см/37.01 "Рамо : 38см/14.96 " Должина : 79см/31.10". Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 98см/38.58 "Рамо : 39см/15.35 " Должина : 80см/31.50". Големина : Л САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 102см/40.16 "Рамо : 40см/15.75 " Должина : 81см/31.89". Големина : XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 106cm/41.73 "Рамо : 41cm/16.14 " Должина : 82cm/32.28". Големина : XXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 42cm/16.54 " Должина : 83cm/32.68". Големина : XXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 114cm/44.88 "Рамо : 43cm/16.93 " Должина : 84cm/33.07". Големина : XXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 118cm/46.46 "Рамо : 44cm/17.32 " Должина : 85cm/33.46". Големина : XXXXXL САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 122cm/48.03 "Рамо : 45cm/17.72" Должина : 86cm/33.86 " женски кошули со кратки ракави. Жените тече краток ракав врвови на дозвола. Жена западните врвови.

Главните карактеристики

Избор на клиент