• Новак
Женски Блузи Жени Обични Надвор Од Рамо Краток Ракавден Ден На Зависност Печатена Маица Црвена Л

Женски Блузи Жени Обични Надвор Од Рамо Краток Ракавден Ден На Зависност Печатена Маица Црвена Л

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

Женски Повик Надвор Од Рамото Краток Ракавден Ден На Зависност Печатена Маица . *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестеркол : Сина Редизајз : С-2хлс Должина На ракавот : Кратко Деколте Со Ракави : Тркалезна Шема На Деколте : Печатена Дебелина : Тинстил : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, вклучен Пакет За Патувања : 1 Компјутерска Женска Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-43 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Одлично за секојдневно носење во затворени или надворешни врати, Датум,Одмор,Плажа,Вокација, Дружење, ви даваат мода и среќа. Мека, Растеглива ткаенина, удобна за носење. Костум за секојдневни прилики работа, спорт, одмор, плажа и секојдневно носење итн. Одлично е за комбинирање со фармерки, шорцеви, слаби хеланки за пристоен изглед. Изработени од висококвалитетен материјал, лесен мек и удобен.

Главните карактеристики

Избор на клиент