• Новак
Возбуда Плисирани Маици Женски Маици Со Половина Ракав Кошули Во Стилот На Маици Против Вратот Обична Боја Врвови Попуст Кошули Преголеми Опуштени Фит Блузи Сина ?

Возбуда Плисирани Маици Женски Маици Со Половина Ракав Кошули Во Стилот На Маици Против Вратот Обична Боја Врвови Попуст Кошули

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

41 "Ракав : 32см/12. Големина. Добредојдовте Во Продавницата РКЗДСР (◕ ᴗ◕✿)Ви Посакувам пријатно шопинг искуство ВО РКЗДСР online 24 часа онлајн : Професионален 24-часовен тим за услуги може да ви помогне секогаш кога ви треба, со нетрпение ја очекуваме вашата е-пошта и повратни информации од искуството ➥ ➥ брза Испорака : Испорачана На Време во Рок од 48 часа. Времето на испорака е 7-15 дена, имаме стабилни логистички канали и со нетрпение очекуваме да соработуваме со вас➥ви Благодариме за купување на нашите производи!♪ : ако не сте задоволни со примениот производ, или производот има проблеми со квалитетот, ние ќе ви обезбедиме едногодишен гарантен период И ќе бидеме одговорни за вашите нарачки и стокиако сакате повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Пролет Трендовски Попуст/Летен Клиренс За Заштеди/Ново Пристигнување 2023 година Табела со големини(1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-59инч Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарам!Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Должина : 63см/24.80" Ракав : 33см/12. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 62см/24.62 "Ракав : 30см/11.20 "Ракав : 34см/13.

Главните карактеристики

Избор на клиент