• Новак
Лил сонувач во. Полнено животинско кадифен кукла со целосен асортиман- вклучува мајмун, лама, мачка, хаски и кутре

Лил сонувач во. Полнено животинско кадифен кукла со целосен асортиман- вклучува мајмун, лама, мачка, хаски и кутре

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Лил сонувачи Плиш кукла е совршен придружник за секое дете или возрасно! Мека до допир и направен од врвен материјал, никогаш нема да сакате да престанете да ги гушкате и да ги гушкате вашите нови пријатели! . Лил сонувачите се совршена големина за преземање на кое било место. Совршено да си играте на училиште, или да го ослободите стресот во канцеларија, Лил Сонувачот секогаш ќе биде вашиот најдобар пријател. Соберете ги сите 5 за совршена забава! Соберете ги сите пријатели на сонувачот на Лил! Мајмунот, ЛЛМА, Мачка, Хаски и Кутре!. Димензии на секоја кукла : 3in.w x 6in.d x 2.5in.h ,. Материјал : Сите класични кадифни, полиестерски влакна полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент