• Новак
shpwfbe плус фустан со големина за жени обични фустани за жени Boho цветниот печатење со долг цветник на вратот v врат линија

shpwfbe плус фустан со големина за жени обични фустани за жени Boho цветниот печатење со долг цветник на вратот v врат линија

DEN 431.84
Пристапност
Во достапна форма

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет. Клиент за улога : За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Забелешка : Нашата големина е азиска големина, азиската големина е помала од европската големина и големината на САД во САД .1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина на Кина : Големината на Кина е помала од големината на Велика Британија/САД. 16.54 '' Големина : S Bust : 90cm/35.4 "половината : 64-80cm/25.2-31.5 " Должина : 135cm/53.1 ". Големина : m биста : 95cm/37.4 " Домината : 69-85см/27.2- 33,5 "Должина : 136,5 см/53,7 ". Големина : L Bust : 100cm/39.4 "половината : 74-90cm/29.1-35.4 " Должина : 138cm/54.3 ". Големина : XL биста : 105 CM/41.3 " половината : 79-95 CM/31.1-37.4 " Должина : 139,5 см/54.9 "Womenените секси печатење на точки без ракави, без фустан, ве молиме проверете ја табелата со големина пред нарачката. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака. Карактеристики : . Информации за производот : Сезона : Летен пол : Womenенски пригода : Обичен материјал : Полиестерска декорација : Ниту една должина на облеката : Модел на должина на глуждот Тип : Стил на точки : Мода, CA L Тежина : 170 ~ 200g (S-XL) Што добивате : 1 пк. Облечи. Облека за џемпери за жени, здолништа за жени, црни фустани за жени, црвени фустани за жени, коктел фустани, кадифено фустан за жени, плус фустан со големина за жени, фустан со долг ракав за жени, породилно фустан, фустани за новогодишни години за жени, секвен Облечи за жени, венчаници за венчаници за жени, карирани здолништа за жени, празничен фустан, лизгање фустан, обични фустани за жени, кожни здолништа за жени, миди здолниште, прикривање за капење за жени, пижами за жени, 2 парчиња облека за жени, исклучено Фустаните на рамото за жени, тениско здолниште, женска облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент