• Новак
коаизне фустан панталони женски Женски Обичен Пуловер На Екипажот Печатени Цветни Секојдневни Лабави Фустани Со Кратки Ракави Боемски Летен Фустан На Плажа

коаизне фустан панталони женски Женски Обичен Пуловер На Екипажот Печатени Цветни Секојдневни Лабави Фустани Со Кратки Ракави

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Женски Обичен Пуловер На Екипажот Печатен Цветен Секојдневен Лабав Фустан Со Кратки Ракави Боемски Летен Фустан На Плажа. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 35х25х1см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Летни Фустани За Жени Плажа Со Ракави Одземен Фустанс табела Со Големина : . Големина : S Биста : 92cm/36.22" Половината : 86cm/33.86" : 144cm/56.69" Ракав : 23cm/9.06" Должина : 115cm/45.28"Големина : М Биста : 98cm/38.58" Половината : 92cm/36.22" : 150cm/59.06" Ракав : 24cm/9.45" должина : 116cm/45.67"големина : l биста : 104cm/40.94" половината : 98cm/38.58" : 156cm/61.42" ракав : 25cm/9.84" должина : 117cm/46.06"големина : xl биста : 110cm/43.31" половината : 104cm/40.94" : 162cm/63.78" ракав : 26cm/10.24" должина : 118cm/46.46"големина : Xxl биста : 116cm/45.67" половината : 110cm/43.31" : 168cm/66.14" Ракав : 27cm/10.63" должина : 119cm/46.85" 1.Жените И Девојките Мода Повик. 4. Дизајн : Неопходен Квартален Моден Елегантен За Подобрување На Шармот На Женскиот Украс. 5.Круг Вратот, Краток Ракав,Лабава Фитинг, Со Џеб, Повик Печатење. 3. Фустан, Градина Партија Партија Носат Или Секојдневен Секојдневна Облека. За Плажа, Одмор. 2.Мек И Добар Материјал За Текстура,лесен, дише.

Главните карактеристики

Избор на клиент