• Новак
Обичен фустан за жени шпагети каиш печатен макси фустан со неправилна хемлина и страничен отвор

Обичен фустан за жени шпагети каиш печатен макси фустан со неправилна хемлина и страничен отвор

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Големина : S Bust : 96cm/37.80 '' Weist : 90cm/35.43 '' Hip : 114cm/44.88 '' Должина : 131cm/51.57 '' Големина : M Bust : 102cm/40.16 '' '' 'Полови : 96cm/37.80' HIP : HIP : 120cm/47.24 '' Должина : 132cm/51.97 '' Големина : L Bust : 108cm/42.52 '' Weist : 102cm/40.16 '' Hip : 126cm/49.61 '' Должина : 133cm/52.36 '' Големина : xl Bust : 114cm/ 44.88'' Waist : 108cm/42.52'' Hip : 132cm/51.97'' Length : 134cm/52.76'' Size : XXL Bust : 120cm/47.24'' Waist : 114cm/44.88'' Hip : 138cm/54.33'' Length : 135см/53,15 '' '’енски обичен каиш за шпагети, печатен макси фустан со неправилни хелилин и странични отпадоци : уникатна и привлечна печатена дизајнерска дизајнирање на висококвалитетни лесни и дишени фабрики за прилагодување на шпагетите за удобно вклопување и стилски нерегуларно нерегуларно нерегуларно непрегулирање со странично склопување за секојдневно абење , одмори на плажа и летни настани и удобни цело лето со оваа женска обична лента за шпагети, печатен макси фустан. Направено од лесна и дише ткаенина, совршено е за топло време. Фустанот има прилагодливи ленти за шпагети кои овозможуваат удобно вклопување и уникатен печатен дизајн кој е сигурен дека ќе ги сврти главите. Проточниот неправилен хелилин со страничен отвор додава модерен на фустанот и го прави совршен за најразлични прилики, вклучително и секојдневно носење, одмори на плажа и летни настани. Сега и стил на вашата гардероба! Size Bust Waist Hipl Lengths96cm/37.80''90cm/35.43''114cm/44.88''131cm/51.57'''m102cm/40.16'96cm/37,80'120'120 /42.52''102 CM/40.16''126 CM/49.61''133 CM/52.36''xl114cm/44.8''1108 CM/42.52''132 CM/51.97'134 CM/52.76.44.2 '' 138 см /54.33''135cm/53.15''Size : Sbust : 96cm/37.80''Waist : 90cm/35.43''hip : 114cm/44.88'''l lengther : 131cm/51.57''Size 96cm/37.80''Hip : 120cm/47.24'''l должина : 132 CM/51.97''size : lbust : 108cm/42.52''Waist : 102cm/40.16'''ip : 126cm/49.61''''l должина : 133 CM/52.36'size : : Xlbust : 114cm/44.88''Waist : 108cm/42.52''hip : 132cm/51.97''''l должина : 134 CM/52.76'''Size : Xxlbust : 120cm/47.24''Waist : 114cm/44.88'p : 138cm/54.33 '' Должина : 135см/53,15 '' Обичен фустан. Обичен фустан за жени. Maseенска мода.

Главните карактеристики

Избор на клиент