• Новак
Возхидаоза фустани за жени розов фустан за жени со цврст каиш фустан џеб лабав без грб, фустани за занишани фустани, фустани за тело, за жени розови xxxl

Возхидаоза фустани за жени розов фустан за жени со цврст каиш фустан џеб лабав без грб, фустани за занишани фустани, фустани

DEN 491.04
Пристапност
Во достапна форма

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет. Клиент за улога : За да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина. Забелешка : Нашата големина е азиска големина, азиската големина е помала од европската големина и големината на САД во САД .1 инчи = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи. Големина на Кина : Големината на Кина е помала од Велика Британија/САД големини : S САД : 4 Велика Британија : 8 ЕУ : 34 биста : 94cm/37.01 '' половината : 98cm/38,58 ' „Должина : 114cm/44,88“. Големина : М САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 биста : 98см/38,58 '' половината : 102см/40.16 '' Должина : 115см/45,28 ''. Големина : L САД : 8 Велика Британија : 12 ЕУ : 38 биста : 102cm/40.16 '' половината : 106cm/41.73 '' Должина : 116cm/45.67 ''. Големина : xl САД : 10 Велика Британија : 14 ЕУ : 40 биста : 106cm/41.73 '' половината : 110см/43.31 '' Должина : 117см/46.06 ''. Големина : xxl САД : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 биста : 110см/43.31 '' половината : 114cm/44.88 '' Должина : 118cm/46.46 ''. Големина : xxxl САД : 14 Велика Британија : 18 ЕУ : 44 биста : 114cm/44,88 '' половината : 118cm/46,46 '' Должина : 119cm/46,85 ''. Големина : xxxxl САД : 16 Велика Британија : 20 ЕУ : 46 биста : 118cm/46,46 '' половината : 122cm/48.03 '' Должина : 120cm/47.24 ''. Големина : XXXXXL US : 18 Велика Британија : 22 ЕУ : 48 биста : 122cm/48.03 '' половината : 126cm/49,61 '' Должина : 121cm/47.64 '' ’жени моден обичен случај на цврста лента за фустан од бек, без грб, без грб. Стилот прикажан на фотографијата е точен, сепак може да има разлики во начинот на кој се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од другите физички променливи, на пр. Лична големина на телото, форма на тело, пропорција на екстремитети, висина, итн. Ова е одличен подарок за вашите loversубовници или за себе. Сезона : Summerder : Women Style : Daily/Cashualmatery : Polyester Pattern Тип : Должина на цврстината : Долга декорација : strapsilhouette : loosewhat добивате : 1 x фустан : поради можни физички разлики помеѓу различни монитори, производ Фотографијата е само илустративна и може точно да не ја одразува вистинската боја на примената ставка. Пролетни фустани за жени 2023 фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 женски фустани бели фустани жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент