• Новак
Плажа за ручек за ручек, женски Peonia без ракав за грб Макси фустан

Плажа за ручек за ручек, женски Peonia без ракав за грб Макси фустан

DEN 335.68
Пристапност
Во достапна форма

Овој лесен фустан без ракави од Beach Lunch Lounge е еден и направен хит кој е совршен за секојдневен изглед или специјални прилики за време на викендот со вашите омилени луѓе. Со еластична половината за удобно, целодневно носење и намалување на стилот, овој женски фустан е завршен со здолниште со драпи и печатена гранична шема. Материјал : 100% вискоза. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : Макси должина. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Карактеристики : деколте со брод; еластична половината; детали за намалување на грбот; Контраст за печатење. Onенски фустан без ракави од Beach Lunch Lounge.

Главните карактеристики

Избор на клиент