• Новак
Женскиот Летен Бохо Фустан На Dcoolmoogl Секојдневен Фустан Без Ракави Со Едно Рамо Лелеав Плажа Партија Макси Фустан

Женскиот Летен Бохо Фустан На Dcoolmoogl Секојдневен Фустан Без Ракави Со Едно Рамо Лелеав Плажа Партија Макси Фустан

DEN 0.33
Пристапност
Во достапна форма

Женски Летен Бохо Фустан Секојдневен Фустан Без Ракави Со Едно Рамо Лелеав Плажа Партија Макси Фустан Удобна Ткаенина - Мека Памучна И Полиестерска Мешавина Ткаенина Има Одлична Еластична Што Го Прави Овој Летен Фустан Погоден за Повеќето Фигури. Дише И Лесен Материјал Ви Овозможува Да Го Задржите Ветре Во Топло Лето, Додека Не Се Грижите За Гледање, совршено за сума. Големина-С=САД (4-6), М=САД (8-10), Л=САД (12-14), XL=САД(16-18), ве Молиме изберете ја големината што ви одговара, видете детали во описот. Карактеристики-летен фустан Без Ракави, Достапен во различни бои и отпечатоци, тој е течен и елегантен. Уникатниот дизајн на вратот со еден збор додава повеќе поени на вашиот шарм. Повод-Спарете Со Ремен И Јакна Со Неа, Покажувајќи Поинаков Убав Изглед. Со Исклучителен Ѓердан, Чанта И Убави Чизми Или Потпетици, Мора Да Бидете Најатрактивните Ѕвезди На Запеаната. Ако Се Комбинира Со Станови, Пумпи, обод Шапка, Тоа Дефинитивен. Нега на перење-Машина/ Рачно перење, не белило, закачување или сушење на линија, ниско железо кога е потребно.

Главните карактеристики

Избор на клиент