• Новак
Бајкозин Фустани За Женски Летен Оглавник Вратот Лабава Неправилна Полите Секојдневен Фустан Фустан На Плажа

Бајкозин Фустани За Женски Летен Оглавник Вратот Лабава Неправилна Полите Секојдневен Фустан Фустан На Плажа

DEN 255.84
Пристапност
Во достапна форма

3.Повод : овој фустан е совршен за плажа, фотографии на плажа,секојдневна, улична облека, коктел, ноќно излегување,забава со бела тема, свадба на плажа или какви било прилики. Можете да го носите со флип-апостолки или боси за да одите околу плажата. Не пропуштајте таков разноврсен макси фустан во ова лето. ЗАБЕЛЕШКА : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини што ја дадовме на сликите (не табела со големини) (1 инч = 2,54 см). Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн. Сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот поради разликите помеѓу мониторите или рефлексиите на бојата од осветлувањето на мониторот, позадините итн. Ве молиме дозволете грешка од 1-3 см поради рачно мерење. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања.

Главните карактеристики

Избор на клиент