• Новак
Есенски Џемпери За Жени Џемпер Со Широки Фит Кардиган Работни Џемпери За Вратот На Екипажот За Девојчиња Жолта Л

Есенски Џемпери За Жени Џемпер Со Широки Фит Кардиган Работни Џемпери За Вратот На Екипажот За Девојчиња Жолта Л

DEN 2.67
Пристапност
Во достапна форма

Женски Моден Зимски Секојдневен Цветен Печатен Плетен Џемпер Со Долги Ракави Врвови 2023 Џемпер Дозвола За Жени. Женска Мода Зимски Секојдневен Цветен Печатен Плетен Кардиган Џемпер Палто Со Долги Ракави Tops Features : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жени tops Size Size.US Ukeubustsleevellengthlarge81238116cm/45.67"49cm/19.29" 59cm/23.23 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 116cm/45.67 "Ракав : 49cm/19.29 " Должина : 59cm/23.23". Големина Шема : Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Ракав : 49см/19.29 " Должина : 59см/23.23". Женски Моден Зимски Секојдневен Цветен Печатен Плетен Џемпер Од Кардиган Со Долги Ракави. Мали Девојки Плетени Елеци Организатор На Култури Плакар Против Вратот Врвови Без Ракави Тинејџерски Гроздобер Кревање Раменици Плус Големина Мало Дете Блејзер Светло Црвена Лесна Буци Портокалова Желка Клиренс Тиква Складирање Поло Туника Зелена Сива Виолетова Девојка Тинејџери Поштенски Кафеава Графичка Ѕвезда Облечена Обична Обвивка Памучна Крема Дами Топла Јагода Девојки'.

Главните карактеристики

Избор на клиент