• Новак
Џијугала Кардиган Џемпери За Жени Топло Меко Отворено Предно Палто

Џијугала Кардиган Џемпери За Жени Топло Меко Отворено Предно Палто

DEN 3.00
Пристапност
Во достапна форма

И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките,Божиќ.09" должина : 57см/22.90" големина : л биста : 116см/45.80" ракав : 51см/20.50" Големина : М Биста : 112см/44. Зимски палта за жени : Совршено совпаѓање со горниот дел од резервоарот, блузи без ракави, секојдневна маица или кошули како долни кошули, исто така спарете ги со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа, панталони.

Главните карактеристики

Избор на клиент