• Новак
Дезд Ноќта на вештерките, женски екипаж за џемпери на екипажот, женски пролет и есенски околу вратот за Ноќта на вештерките мода, тенок лабав џемпер со долг ракав, ж?

Дезд Ноќта на вештерките, женски екипаж за џемпери на екипажот, женски пролет и есенски околу вратот за Ноќта на вештерките

DEN 0.67
Пристапност
Во достапна форма

39 '' Sleeve : 73cm/28.95 '' Bust : 116cm/45. Дизајнот на печатени долги ракави на градиентот го прави повеќе секси и привлечно за носење.13 '' Материјал : ОВИЕ жени материи : Материјал за жените : Материјал : ОВИЕ жени.56 '' Биста : 110см/43.56''size : m Големина на етикетата : средна должина : 71cm/27.окација : Обичен, Далиј, роденден, датира, танцувачки перформанси, забава, свадба, за работа, домашен одмор и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент