• Новак
Skksst женски жешки дупчење решетка чиста долга ракав маичка маица со блузи врвови

Skksst женски жешки дупчење решетка чиста долга ракав маичка маица со блузи врвови

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Постави коси рамо топло дупчење решетката чиста ракав блуза. Карактеристики на производот : . Главен материјал : Полиестер и спандекс. Функција : Коси рамо, долг ракав, лабава проток, чипка, ладни рамења, топло дупчење .. Повод : Дневно носење, работа, шопинг, одмор, носење куќа, празници, викенд, шопинг, датира, случајно .. Сезона : Пролет и есен. . Големина : S, M, L, XL, 2 XL. Грижа за облека : Машинско миење или миење на рацете во ладна вода, без ослабување, без белење, не загревајте суво. Транспарентно гледајте преку мрежа. Сјајни сјајни срцеви страни. Лабава лабава. Едно рамо. Обичен и забава.

Главните карактеристики

Избор на клиент