• Новак
Womenенски обичен замав полите врвови лето Beahc Bohemian tee краток ракав длабок v врат -случајна лабава блуза за туника

Womenенски обичен замав полите врвови лето Beahc Bohemian tee краток ракав длабок v врат -случајна лабава блуза за туника

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Опис : Пол : Womenените, Ladiesstyle : Women Letue Tunic Bluze, жени лабави врвови, жени обична маица, кратки ракави од типот : Цврст колориум : виолетова, црвена, сина, жолта, црна, небесна сина боја, каки, ​​зелена (по избор) големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (следете ја табелата со големина за да изберете) Материјал : 95% полиестер 5% Spandex Necklin За секојдневно носење, секојдневно, забава, плажа, улица, канцеларија, улица, одмор, одмор, патување, датира, работна сила : 1. Ткаенина : Полиестер и спандекс, лесен, мек и удобно за носење. Да ви даде прекрасно искуство со носење.2. Дизајн : Овој женски блузи за жени случајно лето е лабава и проточна (криење на несовршености), но сепак ви дава форма, што ви дава обичен и модерен изглед.3. Карактеристики : Womenените со цврста боја маичка, жените Halter V Bluze Tee Bluze, жените лабави тунични врвови4. Повод : Совршено за секаков вид прилики, како што се секојдневниот живот, секојдневно, забава, филмови, плажа, улица, дом, одмор, патување, датира, работа.5. Совршено да се совпаѓаат со слаби фармерки, тексас шорцеви, хеланки како што сакате. Содржина на пакувања : 1 x жени летна маица (други додатоци не се вклучени) Совети : 1. Ве молиме, споредете ги деталните големини со вашите пред да купите !!! 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме, дозволете 1-3см да се разликува како резултат на рачното мерење, благодарам. (Секое мерење во CM и ве молиме забележете 1cm = 0,39inch, 1inch = 2,54 см) стил - женски маици, врвови, летна блуза за туника, кошула за одмор на плажа, основни врвови, маица со кратки ракави за ракави. Материјал - 95% полиестер 5% спандекс. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн - Womenените лабави вклопуваат летни врвови, блуза со маица со длабоки V вратот, обични кошули со цврста боја на кратки ракави, трендовски и шик . пригода - едноставен и дизајн на природата ги прави овие врвови совршени за работа, обична, празнична забава, пикник, дневно секој ден Носат. Натпревар - Пар со слаби фармерки и чизми на глуждот за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент