• Новак
Џејмс џени Дами 14к Жолто Злато Пасијанс Уникатен Дизајн ЦЗ Прстен Големина 4

Џејмс џени Дами 14к Жолто Злато Пасијанс Уникатен Дизајн ЦЗ Прстен Големина 4

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

*Овој прекрасен И фенси ПРСТЕН ОД ЈАМЕЅЕЈМСЈЕНИ е изработен внимателно за да обезбеди најдобар можен квалитет. *ЏЕЈМС ЏЕНИ ги користи најдобрите материјали за да ги направи нашите производи посјајни и издржливи за нашите клиенти. *Ние се грижиме за секој клиент да обезбеди 100% Задоволство. ОВОЈ ПРСТЕН ЈАМЕЅЕЈМСЈЕНИ ДОАЃА ОБВИТКАН ВО СИМПАТИЧНА КУТИЈА ЗА НАКИТ. Дали знаевте дека ги произведуваме нашите прстени од почеток до крај? Од дизајн, обликување, рафинирање, топење злато/сребро до поставување камења и бивол и сјај, СОЗДАВАМЕ И ПРОИЗВЕДУВАМЕ 100% ВО КУЌАТА-од почеток до крај - за да обезбедиме АВТЕНТИЧНОСТ и КВАЛИТЕТ. Ви благодариме за вашето разгледување и купување НАКИТ ЈАМЕЅЕЈМСЈЕНИ. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО (ПАРИТЕ НАЗАД ВО РОК ОД 30 ДЕНА) НЕМА ПРОБЛЕМИ. БЕЗ ПРАШАЊА. СЛОБОДЕН РАЗМЕНА ГОЛЕМИНА. (2 НЕДЕЛИ ОД ДАТУМОТ НА КУПУВАЊЕ). СИТЕ ПРСТЕНИ НА ЈАМЕЅЕЈМСЈЕНИ ДОАЃААТ СО БЕСПЛАТНА ГАРАНЦИЈА ОД 1 ГОДИНА. КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ 24/7 ЗА ГАРАНТНИОТ СЕРВИС. ДАЛИ ЗНАЕВТЕ ДЕКА СИТЕ ПРСТЕНИ НА ЏЕЈМС ЏЕНИ СЕ НАПРАВЕНИ ПО НАРАЧКА? Да 100% . КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ АКО ВАШАТА ГОЛЕМИНА НЕ Е ДОСТАПНА ОВДЕ! НИЕ ЌЕ СЕ ПОГРИЖИМЕ ДА ЈА ДОБИЕТЕ ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА НА ПРСТЕНОТ. (ПОНЕКОГАШ, НЕКОИ ГОЛЕМИНИ МОЖЕ ДА БИДАТ НЕДОСТАПНИ ЗА НАРАЧКА - ПОРАДИ ТЕХНИЧКИ ДЕФЕКТ). ВО ТОЈ СЛУЧАЈ - САМО ИСПРАТЕТЕ НИ ПОРАКА со Вашето Име, Број На Нарачка со ТОЧНАТА ГОЛЕМИНА што ја САКАТЕ. (НАПРАВЕНО БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ). Одрекување : Нашата Футрола За Прстен/Приврзок може да Варира и Е Предмет на Промена во зависност од Достапноста. - НАКИТ ЏЕЈМС ЏЕНИ. Испратете ни порака ако ви треба помош во потрага по ВИСТИНСКАТА ГОЛЕМИНА и ОДРЕДЕНИ СПЕЦИФИКАЦИИ. НЕ МОЖЕШ ДА ГО НАЈДЕШ ТОА ШТО ГО БАРАШ?? - Порака нас во секое време 24/7 за помош!.

Главните карактеристики

Избор на клиент