• Новак
Бел Стерлинг Сребрен Прстен Бенд Скапоцен Камен Швајцарски Син Топаз

Бел Стерлинг Сребрен Прстен Бенд Скапоцен Камен Швајцарски Син Топаз

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Стерлинг Сребрен Родиум Син Топаз Прстен. Материјал : Примарна - Чистота : 925|Камен Тип_1 : Швајцарски Сини Топаз|Камен Боја_1 : Сина|Позлата : Родиум|Бенд Ширина : 3 мм|Функција : Цврст|Производствен Процес : Леано|Материјал : Примарно : Сребро|Камен Третман_1 : Зрачење|Предмет Тежина У/М : Гм|Тип На Производ : Накит|Накит Тип : Прстени|Продадени По Единица : Секој|Материјал : Примарна Боја : Бела Боја|Тип На Прстен : Скапоцен Камен|Боја На Позлата : Сребрен Тон|Метод На Создавање Камен_1 : Природен Висококвалитетен Накит И Услуга. 30-Дневна Гаранција За Враќање На Парите. Ставка Во Кутија За Подароци. Бесплатен превозот во НАС. Мода Фенси Прстен.

Главните карактеристики

Избор на клиент