• Новак
Абус Заклучување Катанец,Ка, Црвено, 2-17 32 Х КА ТТ36

Абус Заклучување Катанец,Ка, Црвено, 2-17 32 Х КА ТТ36

DEN 127.52
Пристапност
Во достапна форма

Заклучување Катанец, Боја На Телото Црвена, Висина На Телото 2 17/32 инчи, Материјал За Тело Алуминиум, Дебелина на Телото 5/8 инчи, Ширина На Телото 1 1/4 инчи, Заглавие Ниту Едно/Без Заглавие, Хоризонтално Растојание на Оковите 3333333333/5000000000 инчи, Клучен Тип На Клуч, Неотстранлив Клуч Да, Отпорни Својства Отпорни На Топлина, Дијаметар На Оковот 3/16 инчи, Висина На Оковот 1 во, Окован Материјал Челик, Оков Тип Отворен, вертикална оков клиренс 1 1/16 Во, Ширина Низ окови 1 во, Тело Материјал слој елоксирани, Тело Форма Правоаголна Точка Тип : Заклучување Катанец. Бренд : ЗЛОУПОТРЕБА. Производителот Дел Број : 72/30 КА ТТ36.

Главните карактеристики

Избор на клиент