• Новак
Хартија Цела прилика Металик злато полипропилен лента, 219yd 0,37in, 1 пакет

Хартија Цела прилика Металик злато полипропилен лента, 219yd 0,37in, 1 пакет

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Пластична лента со џем хартија и плик и плик Кристијас е совршен акцент за додавање на кој било од вашите подароци за браќа и сестри, родители, пријател и соработници. Сјајна текстура е прекрасен начин да се издвоите меѓу другите подароци и може да се обликува и да се контурира за најразлични проекти. Лесно се формира во лакови и отпорна на вода, оваа уникатна лента со форма е одлична за занаети, дизајни и подароци. Најдобриот дел во врска со оваа ролна лента е тоа што се тркала десно назад и може да се чува каде било до понатамошна употреба. Amageејм хартија и боја на пликови : Метално злато. Големина : 3/8in x 219yd. Количина : 1/пакет. Оваа лента може да се тркала десно назад и многу лесна за складирање до понатамошно користење. Направете ги вашите подароци, украси и креации да се истакнат со оваа лента.

Главните карактеристики

Избор на клиент