• Новак
Боја Во Платно Лента, Дворови

Боја Во Платно Лента, Дворови

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.Платно 3 во 1 Лента 2, 5 " х 10 јарди (30 стапки во должина) Жична Лента 100% Полиестер Совршен за венци од мрежа или лопатка или за вашите потреби за украсување. 3 Боја 3 во 1 Платнена Лента, 10 Јарди (Бела, Црвена, Розова, 1,5 Инчи).

Главните карактеристики

Избор на клиент