• Новак
Млади Мичел И Нес Исија Томас Греј Детроит Клипови Тврдо Дрво Класици Крал На Судот Играч Маица

Млади Мичел И Нес Исија Томас Греј Детроит Клипови Тврдо Дрво Класици Крал На Судот Играч Маица

DEN 271.84
Пристапност
Во достапна форма

Помогнете му на вашето дете да ја препознае легендата На Детроит Пистонс со Оваа Класика На Исија Томас Хардвуд Кралот На Судскиот Играч Маица од Мичел И нес. Обележана со живописната графика на плеерот на предната страна, оваа маичка ќе направи квалитетен додаток на нивниот избор На опрема За Клипови Во Детроит. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Машинско перење, сува сува ниска. Официјално лиценциран. Увезени. Вратот на екипажот. Графика за печатење на екранот. Краток ракав. Марка : Мичел & Нес. Материјал : 90% Памук/10% Полиестер.

Главните карактеристики

Избор на клиент