• Новак
Инктастик Висат таму, Тоа Ќе Биде Подарок За Волрајт Мало Момче Или Мало Девојче Маица

Инктастик Висат таму, Тоа Ќе Биде Подарок За Волрајт Мало Момче Или Мало Девојче Маица

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Раширете ја позитивноста Со Нашата Висат Таму, Тоа Ќе Биде Волрајт Дете Маица. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Инктастик Висат таму, Тоа Ќе Биде Маица Со Кратки Ракави Унисекс Индиго 3Т. Совршен роденденски подарок за љубителите на морж!. Раширете ја позитивноста Со Нашата Висат Таму, Тоа Ќе Биде Волрајт Дете Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. љубовник симпатична симпатична животински заби среќен оптимист хумор смешни игра на зборови позитивна порака насмевка се сеќавам на љубезност дијамант дете предучилишна детска облека облека.

Главните карактеристики

Избор на клиент