• Новак
Ричфилд студија безжична светлина за филтрирање на клеточна сенка, грав кафе

Ричфилд студија безжична светлина за филтрирање на клеточна сенка, грав кафе

DEN 910.72
Пристапност
Во достапна форма

Оваа безжична клеточна сенка нуди приватност и изолација додека се филтрира во природна светлина. Работи без видливи жици, обезбедувајќи безбедна дете и безбедна миленичиња во вашиот дом. Мобилната конструкција создава комори кои држат воздух и ја изолираат вашата соба од топлината и студот надвор. Ричфилд студио безжична светло-филтрирање мобилна сенка, кафе зрна, должина од 48 " : нема достапни жици. Безбедни за деца и миленичиња. Изолира простор од топлина и студ надвор. 100 проценти полиестер. Грижа : Избришете со мека крпа, мит за прашина или круг Прицврстување на четки од правосмукалка. Вклучени се хардвер за монтирање и едноставни упатства. Бидете сигурни дека измерете пред набавката за да се обезбеди соодветно вклопување. Вистинската сенка е 1/2 "потесна од нарачката.

Главните карактеристики

Избор на клиент