• Новак
Женски Фустани Жени Без Грб Оглавник Врат Без Ракави Шуплив Мини Фустан За Жени Бел Л

Женски Фустани Жени Без Грб Оглавник Врат Без Ракави Шуплив Мини Фустан За Жени Бел Л

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Киангонг) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Вклучете : 1x Табела Со Големина На Фустан : . Големина : S Биста : 92cm/36.22" Половината : 116cm/45.67" Должина : 81cm/31.89"Големина : M Биста : 96cm/37.80" Половината : 124cm/48.82" Должина : 83cm/32.68"Големина : L Биста : 102cm/40.16" Половината : 136cm/53.54" Должина : 85см/33,46"големина : xl биста : 108см/42,52" половината : 148см/58,27" Должина : 87см/34,25"големина : xxl биста : 114см/44,88" половината : 160см/62,99" Должина : 89см/35,04" 95% Полиестер/5% спандекс, мек и удобен за носење Цел Ден. ПРИЛИКИ : Облечете Го Нагоре или Надолу, Овој Разноврсен Фустан Одговара На Толку Многу Прилики. Ќе Сакате да Го Носите За Собирање Пријатели, Дипломирање Одмор на Плажа, Забава Во Дворот или . Женскиот Стил На Вратот Со Лажичка Лесно Може Да Се Спари Со Вашиот Омилен Ѓердан. Овој Фустан Е Направен За Слоевитост. Изгледа Одлично Со Лесна Јакна За Пролет И Fall. Овој Симпатичен Фустан Е Доволно Разноврсен За Да Биде Фустан Преку Целата Година. Внимание : Чистите" Бели " Фустани Се Малку Гледаат, Ако Сакате, Се Препорачува Со Долна Облека. Големина : Ве Молиме Бидете Сигурни Дека Дефинитивно Ќе Се Измерите Според Описите На Производот Или На Табелата Со Големини На Колоната Со Слики. Не Големина Врска. фустани за жени 2023, летни фустани 2023, женски летни фустани, венчаници за жени, летен фустан, женски фустани, летни фустани за жени,летни фустани,плус големина летни фустани,сарафани за жени.

Главните карактеристики

Избор на клиент