• Новак
Педорт Преголеми Маици За Мажи Тренинг Обични Маици Со Долги Ракави Есенски Врвови Улична Облека Машка Изработена Маичка За Удобност, Опуштена Бела, 4XL

Педорт Преголеми Маици За Мажи Тренинг Обични Маици Со Долги Ракави Есенски Врвови Улична Облека Машка Изработена Маичка За

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Воведување На Педорт Машка Памучна Маица со Долги Ракави-класичен, безвременски главен производ за секоја гардероба. Дизајнирана имајќи ја предвид удобноста и стилот, оваа маица со долги ракави е совршена за слоевитост, секојдневна облека, па дури и како основен слој во постудените месеци. Ви предлагаме да изберете поголема големина, ви благодариме за изборот. Маици За Мажи Моден Дизајнер. Оваа удобна кошула на екипажот е изработена во стандардно вклопување за универзална облека. Процент на рециклирани влакна што се користат при изработка на ткаенината на оваа машка кошула. Контролата на мирисот помага да се задржи ткаенината на оваа маичка за маици без мирис, така што ќе останете свежи цел ден, без разлика на се. Лесната, фитилна ткаенина ја ослободува влагата од вашата кожа за да ви помогне да останете ладни и суви. Повод : машката кошула со долги ракави е совршена за фитнес, трчање, пешачење, риболов, крајбрежје, едрење, патување и други активности на отворено.

Главните карактеристики

Избор на клиент