• Новак
Војна На ѕвездите Дарт Вејдер Медитација Комора Аах...Спа Ден Смешни-Долги Ракави Маица За Мажи-Прилагодено-Кралската

Војна На ѕвездите Дарт Вејдер Медитација Комора Аах...Спа Ден Смешни-Долги Ракави Маица За Мажи-Прилагодено-Кралската

DEN 367.84
Пристапност
Во достапна форма

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Смешни Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Смешни Маици Од Војна На Ѕвездите; Женски Смешни Маици Од Војна На Ѕвездите; Детски Смешни Маици Од Војна На Ѕвездите; Смешни Дуксери Од Војна На Ѕвездите; Смешни Војна На Ѕвездите; Дарт Вејдер; Хумор; Ден На Спа; Комора За Медитација; Империја "Аах..Спа Ден" – никој не го цени обновувањето на паузата во медијацијата комора Како Дарт Вејдер, Најтешкиот Мрачен Господар На Ситот Во Империјата! Овој смешен официјален лукасфилм маичка или качулка содржи смешно поврзан нов наслов за таа иконска сцена од "Војна На Ѕвездите : Епизода В – Империјата Возвраќа". Совршен подарок за љубител на Војна На Ѕвездите! Се упати кон Дизниленд Или Волт Дизни Светот? Подгответе се за Работ На Галакси со маичка "Војна На Ѕвездите" која е совршена за координација и усогласување со пријателите и семејството. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. 100% претходно намален памук*. Долги поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро плетена јака и манжетни. Залепени рабови на вратот и рамото. Дво-игла дното полите. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. * Ве молиме запомнете : Содржината варира во зависност од бојата . Хедерите се мешавина од памук/полиестер. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Главните карактеристики

Избор на клиент