• Новак
Менс Деним Дунгари Лигавчиња Комбинезони Комбинезони Мото Моторџиски Фармерки Панталони Панталони

Менс Деним Дунгари Лигавчиња Комбинезони Комбинезони Мото Моторџиски Фармерки Панталони Панталони

DEN 319.84
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики На производот Главен Материјал : Тексас Популарен елемент : Џеб, Биб панталони Прилика : Дневно, Стил На Работно Место : Секојдневна Должина : Должина На Ракавот До Глуждот : Должина Без Ракави : Целосна Должина На Половината : Природен Тип На Вклопување : Права Шема : Сезона На Цврста Боја : Четири Сезони Големина : С,М, Л, XL, 2 XL, 3xl Нега На Облека : Рачно Перење, Инструкции За Нега на Машина за Перење : 1.Измијте пред носење 2.Ладно нежно машинско перење 3.Do не белилото 4.Do не падне сува 5.Содржина на суво Пакување капка по Капка : 1 x Панталони ЗА Лигавчиња SUNSIOM менс Тексас Dungaree Bib Комбинезони Комбинезони Мото Моторџиски Фармерки панталони панталони.

Главните карактеристики

Избор на клиент