• Новак
Машки Секојдневен Секојдневен Дом Цврсти Панталони Со Целосна Должина Џеб Со Среден Струк Панталони Со Панталони Фармерки

Машки Секојдневен Секојдневен Дом Цврсти Панталони Со Целосна Должина Џеб Со Среден Струк Панталони Со Панталони Фармерки

DEN 351.84
Пристапност
Во достапна форма

09" Должина : 105см/41.09" Должина : 105cm/41. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Големина На Половината Должина На Колкот S 71cm/27.

Главните карактеристики

Избор на клиент