• Новак
Ведолај Макси Здолништа За Женски Женски Летни Долги Макси Нивоа Здолниште Еластичен Фустан Со Висок Струк, Златен XXL

Ведолај Макси Здолништа За Женски Женски Летни Долги Макси Нивоа Здолниште Еластичен Фустан Со Висок Струк, Златен XXL

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Жените Секси Сјајна Кожа Сплит Молив Здолниште Тенок Партија Дама Здолништа Виножито Тул Здолништешто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Здолниште Материјал : Жени макси здолниште изработено од 83% Полиестер и 17% Спандекс,што е меко,удобно и погодно за кожата. Карактеристики : Долги проточни здолништа за жени со еднобојна, нивоа, течен лабав стил на вклопување,еластичен висок струк,линиско здолниште,возбуда,плисирано,слоевито здолниште, хипи здолниште. Здолништето со висок струк со еднобојна боја е едноставно и стилско.Разгореното здолниште со набраздени нивоа е секојдневно лабаво вклопување. Моден натпревар : ова макси здолниште за лулашка одговара на разноврсен изглед што може да се носи лежерно или облечено. Растегливиот појас го прави ова летно здолниште на плажа поудобно кога го носите и не грижете се дали ќе падне. Прилика : Одлично За одмор,одмор,излегување,плажа,состанок,забава,училиште,работа,канцеларија,лето,пролет ,umn или секојдневно носење.

Главните карактеристики

Избор на клиент