• Новак
Денот на мажите на Машката „Машка“ на Никелодеон и Патрик Сент Патрикс Ден Графички мачки, 2-пакет

Денот на мажите на Машката „Машка“ на Никелодеон и Патрик Сент Патрикс Ден Графички мачки, 2-пакет

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Подгответе се да го прославите Денот на Свети Патрикс, во кој има омилени ликови на Sponge Bog Square Pants. Класичен екипаж со кратки ракави со кратки ракави ги истакнува овие машки сунѓерски и Патрик со забавен графички дизајн на одмор во кој се претставени вашите омилени ликови. Совршена ставка за да го надополнете спарувањето на облеката со вашиот избор на дното и ќе бидете поставени да уживате во празниците. Хедер Греј - 90% памук / 10% полиестер. Црн - 100% памук. Машина за перење.

Главните карактеристики

Избор на клиент