• Новак
Оригинален џеб за кратки и високи перформанси на мажите и машката машка машка и машка изведба

Оригинален џеб за кратки и високи перформанси на мажите и машката машка машка и машка изведба

DEN 107.84
Пристапност
Во достапна форма

Оригинална џебна маичка со кратки ракави на Дикис : Останете кул цела сезона, носејќи ја оригиналната маица за џебни маички за кратки ракави на Дикис. Содржи материјал за влага за да ве одржува удобно и е отпорен на избледени подолги употреба. Оваа полиестерска маица има кратки ракави и предниот џеб на градите за дополнителна погодност. Достапно во најразлични бои за да одговараат на вашиот стил, ова е најпродаваната оригинална кошула за перформанси со кратки ракави со кратки ракави. Карактеристики : Влажност за влага. Џеб на градите. Се спротивставува на бледнее. Заштита на UPF. Дикис машка перформанси џебни маички.

Главните карактеристики

Избор на клиент