• Новак
Новограц Малме Мло-Дијамант Слонова Коска -2 '3 8 ' Тркач

Новограц Малме Мло-Дијамант Слонова Коска -2 '3 8 ' Тркач

DEN 2.00
Пристапност
Во достапна форма

Малме, дел од колекцијата Новограц, носи уникатна двонасочна апликација за секој килим во линијата. Со венчавање со минималистички дизајни со мал раб, добивате прекрасни лесни неутрални и контрастни задебелени графики. Дополнително, секој килим во линијата е рамно ткаен од ВЛАКНА ЗА МИЛЕНИЧИЊА, што го прави совршена опција и за внатрешна и за надворешна употреба. Разновидноста во оваа линија е неспоредлива. Марка : Новограц. Дизајн : МЛО-3. Боја : Слонова Коска. Големина : 2' 3" Х 8 ' Тркач. Материјал : 100% МИЛЕНИЧЕ. Поддршка : Нема Поддршка. Изградба : Рачно Ткаени.

Главните карактеристики

Избор на клиент