• Новак
Стаменс Мека Област Килим Меки Круг Килим Бушава Кружни Килим За Спална Соба Дневна Соба Дома Декор

Стаменс Мека Област Килим Меки Круг Килим Бушава Кружни Килим За Спална Соба Дневна Соба Дома Декор

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Карактеристики : 1. Ова е добар избор бидете подарок за вашата ќерка или вашата пријателка.2. Ве молиме протресете и допрете го тепихот или користете вакуум со мала моќност за секојдневно чистење. 3. Можете слободно да легнете на тепих области, боси одење, и добро за слободно време. Пријателски за деца и домашни миленици!4. Овој тркалезен килим има дизајн против лизгање на грбот и дно отпорно на абење со мека облога од кожа од велур, совршена за дрвени или други материјални подни површини. 5. Тркалезните нејасни килими за спална соба се одлична декорација во секоја просторија и носат најмеки за секого. Забелешка : *Вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различен монитор и светлосен ефект*ве Молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерењеопис : Големина : 40*40см/ 50*50см/ 60см/ 80*80см/ 100см/ 120см/ 120см/ 140*140см / 160*160см Стаменс Мека Површина Килим меки Круг килим бушава кружен килим за спална соба дневна соба дома декор(сафир сина,120см).

Главните карактеристики

Избор на клиент