• Новак
Сајхи Женски Долги Фустани Гроздобер Повик Партија Датира Опремени Миди Фустан Жени плус Фустани

Сајхи Женски Долги Фустани Гроздобер Повик Партија Датира Опремени Миди Фустан Жени плус Фустани

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Женски Долги Фустани Гроздобер Секојдневен Партија Датира Опремени Миди Фустан Жени плус Фустаникарактеристики : овој фустан е погоден за секојдневниот живот, забави, плажи и одмори. Дизајнот на фустанот е многу шармантен и може добро да се носи со јакна или сам, со високи потпетици или рамни чевли, што сакате.Материјал : полиестерприменлива сезона : нашите фустани се многу погодни за зима иumn. Може да се носи самостојно или со мала јакна за да ве направи повеќе стилски Повод : Многу погоден За Секојдневно Носење, Дома, На Отворено, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава,Ви Овозможува да ги привлечете очите На луѓето во секоја пригода Пол : Девојки,Жени, тоа е најдобриот избор за девојките да присуствуваат На забава Или да одат На Забава Материјал : Полиестер, Е Супер Мека, Удобна ,Лесна Ткаенина, Лесната и Удобна Ткаенина Може Да Ве Натера да Го Почувствувате Шармот на Овој Фустан. Дизајн Стил : . Нашата Декорација На Метален Синџир Гроздобер Секојдневните Фустани Се Разноврсни, А Нивното Носење Ќе Ве Заслепи На Забавата. Ако Изберете Да Го Носите, Стилскиот Дизајн И Стандардната Дебелина Ќе Ве Направат Попривлечни И Ќе Изгледаат Позрели. Овој Фустан Ви Овозможува Да Го Привлечете Вниманието на Луѓето Во секоја Пригода, Погоден за Секојдневно Носење, Дом, Училиште, Работа, Улица, Забава, Канцеларија, Свадба. Карактеристики : Нашата Декорација На Метален Синџир Гроздобер Секојдневни Фустани Се Удобни И Дишат. Колокацијата Со Чувство За Дизајн И Дава Темперамент На Целата Облека. Без Разлика Дали Го Носите Во Зима Илиumn, Го Носите Сами Или Со Мало Палто, Ќе Имате Поинакво Визуелно Искуство. Прилика : Одлично За Секојдневно Носење, Дома, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава, Дозволете Ви Да Ги Привлечете Очите на Луѓето во секоја Пригода. Големина : Големината На Овој Фустан Е Азиска Големина, Погледнете Ја Сликата Подолу За Деталната Големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент