• Новак
Зајдисонце Женски Мини Фустан V Вратот Бодикон Сарафан Резервоар Фустани Со Прилагодливи Шпагети Ремен

Зајдисонце Женски Мини Фустан V Вратот Бодикон Сарафан Резервоар Фустани Со Прилагодливи Шпагети Ремен

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Зајдисонце Женски Мини Фустан V Вратот Бодикон Сарафан Резервоар Фустани Со Прилагодливи Шпагети Ремен 90% Полиестер, 10% Спандекс. Произведено во САД Или Увезено. Овој фустан е изработен од висококвалитетна ткаенина, мека на допир, пријателска за кожата и дише и удобна за носење. Фустанот за лизгање има тенок фит и прилагодливи ремени за рамо, високо истегнување, ласкави и трендовски, може да се носи со ѓердани, обетки, капи, стилети, патики за симпатичен и шармантен изглед. Имаме пет големини за да изберете Од : С, Должина : 62см/24.4", 1/2 Полите : 40см/15.7", 1/2 Половината : 34.5 см/13.6",М, Должина : 64.5 см/25.4", 1/2 Полите : 42.5 см/16.7", 1/2 Половината : 37см/14.6",Л, Должина : 67см/26,4", 1/2 полите : 45см/17,7", 1/2 половината : 39,5 см/15,6",xl, должина : 69,5 см/27,4", 1/2 Полите : 47,5 см/18,7", 1/2 Половината : 42см/16,5",2хл, должина : 72см/28,3", 1/2 Полите : 50см/19,7", 1/2 половината : 44,5 см/17,5", забелешка : овој производ е во европска големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент