• Новак
Tarmeek Fall Декор Ноќта На Вештерките Дрвена Листа Тиква Вештерка Број Градина Двор Декорација Јавор Тиква Ноќта На Вештеркитеumn Декорации За Градина

Tarmeek Fall Декор Ноќта На Вештерките Дрвена Листа Тиква Вештерка Број Градина Двор Декорација Јавор Тиква Ноќта На Вештеркитеumn

DEN 143.84
Пристапност
Во достапна форма

Ноќта На вештерките Дрвена Листа Тиква Вештерка Број Градина Двор Декорација Функција : оваа дрвена плоча ќе изгледа одлично обесени во било кој дел од куќата. Подарете го овој подарок со љубов на семејството или пријателите и насмевнете им се на лицето секој пат кога ќе го прочитаат.Плочата е направена од Дрво, а дизајнот е трајно врежан во Дрвото.Дрвената знаковна плоча е снабдена со рустикално јаже за канап за да овозможи лесно закачување и изгледа одлично во секоја просторија од куќата.Материјал : боја на дрво : Боја На Дрво дадовме се од себе за да ја направиме фотографијата поблиску до вистинските предмети. Пакетот Вклучува : 1 парчиња х ДРВЕНА ПЛОЧА ВРВЕН КВАЛИТЕТ - нашите есенски вештачки тикви рачно изработени од професионални занаетчии, живописни и реални, извонредни и брзи во боја, лесни и издржливи, нетоксични и без мирис.живописни и долготрајни. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ-нашата жетва вештачка тиква е погодна за Денот на Благодарноста, Забава со Есенска Тема, забава За Ноќта на Вештерките и фотографирање. Совршен филер за јадење, сад, вазна, корпа итн. Идеални украси за изложба во продавница за храна, продавница за овошје, супермаркет, пекарница, забава, свадба итн. ДОМАШЕН ДЕКОР-Користете ги тиквите за украсување на вашиот свадбен прием, свадбен знак, поставки за место, табела за седење, свадбена патека и свадбена торта за да ја завршите есенската свадба во фарма. Во комбинација со борови шишарки и јаворови лисја за да направите Есенска венец или да го поставите вашиот дом како прекрасна куќа во Бајка за Денот на Благодарноста или Ноќта на Вештерките. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ-Украсете го вашиот дом со овие вештачки тикви за да создадете топол Есенски декор оваа сезона со оваа вештачка тиква. ●Висечка Венец Q јаворов лист венец е совршен за Внатрешна, Надворешна ,umn, Свадба, Врата, Камин, Денот На Благодарноста, Фестивалот и Вечерата, како еден вид висечки растенија, може да украси и балкон, градина, свадба, маса, штанд за лулашки, банисти за скали, ресторани, канцеларија.

Главните карактеристики

Избор на клиент