• Новак
Услуга За Продажба На Гуми И Инсталирајте Знак Во Дворот, Вклучува Метален Чекор

Услуга За Продажба На Гуми И Инсталирајте Знак Во Дворот, Вклучува Метален Чекор

DEN 399.20
Пристапност
Во достапна форма

Печатењето Тампа користи тежок премиум 4мм дебел (индустриски стандард) внатрешен / надворешен брановиден коропласт пластичен материјал за нашите дворни знаци. Сите наши дворни знаци . се печатат со употреба на тежок винил со најдобрата технологија за мастило од латекс во индустријата. Нашите мастила се отпорни НА УВ и вода и издржуваат топли и ладни услови. Сите . дворните знаци вклучуваат метален чекор за лесна инсталација во трева или почва. Сите димензии на нашиот двор се широки 24 инчи и високи 18 инчи. Печатење На Тампа . дворните знаци се совршени за деловна или лична употреба. Ставете ги овие знаци каде што можат јасно да се прочитаат за минувачите, на сообраќајни раскрсници, настани, продажба во дворот,. нови деловни локации или настани од изборната кампања. Оваа листа се нуди како еднострана или двострана ставка. Ние исто така нудиме пакети од 2 до 100. Секој од нашите . огласите за знаци во дворот нудат 18 различни опции за пакување. Ако ви треба поголема количина и / или големина, испратете ни порака за понуда. ПРОИЗВОДСТВО/ИСПОРАКА : . Откако ќе се купи нарачката и / или ќе се одобри дизајнот, испраќаме во рок од 1-2 работни дена! . Нашите нормални работни часови се Пон–Пет, 9 часот наутро-5 часот, без празници. Тешка премиум 4мм дебела (индустриски стандард) внатрешна / надворешна брановидна коропластна пластика. Вклучува метален чекор удел за лесна инсталација во трева или почва. Водоотпорен-УВ Отпорни Латекс Мастило. Јасни Дизајни Со Живописни Бои. Надворешна Употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент