• Новак
Цреша Цреша Цвет Фау Бисер Лента За Глава Жени Лажни Бисер Лента За Глава

Цреша Цреша Цвет Фау Бисер Лента За Глава Жени Лажни Бисер Лента За Глава

DEN 1.67
Пристапност
Во достапна форма

Опис : нашиот разноврсен и ретро стил женски лажен бисер цвет лента за глава! Оваа лента за глава е изработена со уметност од ткаенина и стакло што му дава луксузен и гроздобер шарм. Рачно изработените цвеќиња додаваат популарен елемент на овој скрунчи, што го прави стилски додаток за секоја облека. Без разлика дали носите фустан или фармерки и маица, оваа лента за глава од венец од цветна круна останува на место за удобно вклопување. Совршено е за облекување на секоја облека, па дури може да се користи и за држење кошула. Овој скрунчи е погоден за секоја пригода, од секојдневни излегувања до специјални настани како запознавање, свршувачка, па дури и секојдневен живот. Не го прави тоа надградба стил, но тоа, исто така, го прави идеален подарок за жените и девојките, особено За божиќ партии. Ретро и луксузниот дизајн на оваа лента за глава ќе даде изјава каде и да одите. Па зошто да чекаме? Надградба стил со лажни бисер цвет лента за глава на нашите жени и додадете допир на елеганција на облека!Име на ставка : Лента За Глава Материјал : Цвеќиња Стил : Гроздобер Пол : Жени Карактеристики : Вештачки Бисер, Сјаен Кристал, Детали За Големината На Цветот : Л : 14,5 см/5,71", В : 12см/4,72 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Лента За Глава оваа женска лажна лента за цвеќе од бисер е разноврсен и ретро додаток за коса што лесно може да се совпадне со различни тимови. Рачно изработениот дизајн на оваа лента за глава има популарни цветни елементи, додавајќи допир на елеганција на вашата фризура. Изработена од висококвалитетна уметност од ткаенина и украсена со стаклени кристали, оваа лента за глава зрачи со луксузен и гроздобер шарм. Со своето сигурно вклопување, овие ленти за венци од цветна круна остануваат удобно на своето место, што ги прави совршени за секоја пригода и секаков вид облека. Детали за големината : должината на овој производ е 14,5 см, а ширината е 12 см.

Главните карактеристики

Избор на клиент