• Новак
Спирала Коса Коса Клипови Пунџа Стап Изберете ЗА Сам Стил На Коса

Спирала Коса Коса Клипови Пунџа Стап Изберете ЗА Сам Стил На Коса

DEN 1.00
Пристапност
Во достапна форма

Опис. Предметот е комплет од 12 парчиња едноставни и практични спирални иглички за коса, кои се изработени од издржлива легура и дизајнирани да одговараат на сите типови коса, особено за долга коса. Можете да ја иглата за коса во насока на стрелките на часовникот во вашиот стил, а иглата за коса спротивно од стрелките на часовникот да се ослободи од вашиот стил на коса. Со лесен и издржлив за употреба, тоа е навистина збир на прекрасна спирална коса за избор. Карактеристики. - Боја : Сребрена. - Материјал : издржлива легура и камен. - Дијаметар на цвет : околу 1 см. - Спирала макс. дијаметар : 1,4 см. - Висина : 0,75 см. - Флексибилниот спирален клип за коса добро ќе ја држи вашата коса цел ден. - Дизајниран да одговара за сите типови коса, особено за долга коса. - Брз и лесен за употреба за вашиот совршен стил на коса во пунџа. - иглата за коса во насока на стрелките на часовникот во вашиот стил. - иглата спротивно од стрелките на часовникот за ослободување од вашиот стил на коса. Боја : Сребрена. Материјал : издржлива легура и камен. Дијаметар на цвеќе : околу 1 см. Спирала макс. дијаметар : 1,4 см. Висина : 0,75 см. Флексибилен спирален клип за коса ќе ја држи вашата коса добро цел ден. Дизајниран да одговара за сите типови коса, особено за долга коса. Брз и лесен за употреба за вашиот совршен стил на коса во пунџа.

Главните карактеристики

Избор на клиент