• Новак
Garanimals Девојки печати хеланки, големини 4-10

Garanimals Девојки печати хеланки, големини 4-10

DEN 3.33
Пристапност
Во достапна форма

Симпатичниот стил започнува овде со печатените хеланки на девојчињата Гаранималс, создавајќи трендовски база за сите омилени врвови на вашата мала мода. Од графички маички до слатки фустани, таа е сигурно да го сака овој забавен стил! Повлечете стајлинг. Еластична лента за половината. Печатење на сите. 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Машина за перење. Увезени. Печатени хеланки за девојчиња од Гаранимали.

Главните карактеристики

Избор на клиент