• Новак
Тајсу Бебе Девојка Летни Костими За Капење, Крава Глава Печати Едно Рамо Ромпер+Лента За На Плажа Костими За Капење

Тајсу Бебе Девојка Летни Костими За Капење, Крава Глава Печати Едно Рамо Ромпер+Лента За На Плажа Костими За Капење

DEN 1.33
Пристапност
Во достапна форма

110tadvisted Возраст : t2-3 Години ttlengh : t17. 70tadvisted Возраст : t6-9 Месециtlengh : t36t Bust : t42. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Печатење со глава од крава, едно рамо, дизајн на возбуда, ромпер без ракави, костим за капење за мали девојчиња, со мека лента за глава, тоа е слатка и прекрасна летна облека за плажа за девојчиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент