• Новак
Студио Винвуд Студио Наутичко и крајбрежно wallидно платно за отпечатоци „Тортен остриги од Дејвид Флитам“ Морски живот - портокалова, жолта боја

Студио Винвуд Студио Наутичко и крајбрежно wallидно платно за отпечатоци „Тортен остриги од Дејвид Флитам“ Морски живот - портокалова,

DEN 2.33
Пристапност
Во достапна форма

Авенија на пистата Наутичка и крајбрежна wallидна уметност платно го отпечати „трнливиот остриги од Дејвид Флитам“ Марински живот - портокал, жолт трнлив остриги од Дејвид Флитам, е вешто изработено крајбрежно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна портокалова боја, ова ликовно печатење од Авенија Писта е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Наутички дизајн со морска животна тема за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент